Przeprowadzki biur
i lokali użytkowych

Zapewniamy fachową pomoc w przeprowadzce
biur i instytucji, niezależnie od ich profilu działalności.
Kiedy biznes dobrze prosperuje, w końcu nadchodzi moment, by przenieść się do nowej siedziby. Firma to oczywiście więcej niż cztery ściany – to ludzie, którzy ją tworzą. Jednak, by pracownicy czuli się w biurze dobrze i komfortowo, trzeba zadbać o bezpieczeństwo ich sprzętów, wyposażenia miejsca pracy i zapewnić sprawnie działające sprzęty.

Wiemy, że w czasie przeprowadzki do nowego miejsca działalności, na drodze może stanąć cała masa przeciwności losu, a zmiana lokalizacji firmy jest o wiele trudniejszym zadaniem logistycznym niż prywatna przeprowadzka.

Ekipa Przeprowadzki Golden nie tylko sprawnie zajmie się wyniesieniem i wniesieniem wyposażenia biura, ale również zadba o to, by każdy przedmiot został odpowiednio zabezpieczony i oznaczony. Odpowiednia kolejność załadunku oraz czytelne opisy przewożonych przedmiotów pozwolą na sprawne i efektywne wyładowanie mienia firmy w nowej lokalizacji. Sprzęt zabezpieczający, taki jak pasy transportowe, liny oraz miękkie osłony chronią każdy rodzaj mebli, wyposażenia AGD i RTV, oraz drobnych przedmiotów biurowych przed zniszczeniem.

Nasi fachowcy chętnie posłużą pomocą przy demontażu oraz ponownym montażu wyposażenia, takiego jak biurka, szafy pancerne czy zaplecze sal konferencyjnych.
Lata doświadczenia nauczyły nas, że podczas przeprowadzek biur i instytucji, jedną z kluczowych wartości dla zleceniodawcy jest czas wykonania całej operacji.

W końcu każdy przedsiębiorca ceni sobie dobrze zaplanowany kalendarz i efektywne działanie. Właśnie tym odznaczają się nasze usługi – każdy załadunek, transport oraz rozładunek w nowym miejscu wykonujemy sprawnie i zorganizowanie. Dzięki temu, nasi kontrahenci mają możliwość szybkiego rozpakowania powierzonych nam rzeczy w nowym miejscu i urządzenia wszystkich pomieszczeń zgodnie z planem ustalonym na początku przeprowadzki.
Wybierając Przeprowadzki Golden mogą być Państwo pewni, że nowy rozdział w historii firmy rozpoczniecie łatwo i bezproblemowo.
© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golden Service Poland Sp. z o.o.
We help to design & launch successful digital products! DankorDigital.com
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA