Utylizacja
mienia

Prowadzimy bezpieczną utylizację mebli, sprzętu elektronicznego i innych zbędnych przedmiotów.
Przeprowadzka do nowego lokum, niezależnie czy jest to mieszkanie, dom, czy nowe biuro, wiąże się z dużą ilością odpadów. To czas, kiedy znajdujemy wiele od dawna nieużywanych przedmiotów i mebli, z którymi nie wiemy co należy zrobić. To także czas inwestycji w nowy wystrój, a więc dawne wyposażenie pozostaje bezużyteczne.

Cóż więc zatem zrobić z już nieprzydatnymi rzeczami? Ten temat jest szczególnie pilny dla osób, które nie posiadają pojemnej piwnicy, garażu bądź innego schowka, w którym na pewien czas można by przechować stare meble i inne przedmioty. Świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług firmy Przeprowadzki Golden, która oferuje wywóz i utylizację mienia.

Jednym z głównych, a także najbardziej kłopotliwych etapów przeprowadzki to właśnie ostateczne porządki czyli znajdowanie odpowiedniego miejsca wywozu bezużytecznych już przedmiotów. Niestety, jest to coraz trudniejsze. Nie tylko mamy obowiązek segregacji odpadów na pięć frakcji.

Dodatkowo, przedmioty wielkogabarytowe, takie jak wersalki, szafy, biurka czy krzesła należy wyrzucać według specjalnie ustalanych przez gminę zasad. Sprzęt RTV, AGD i inną drobną elektronikę należy wyrzucać do odpowiednich koszy lub oddać do wyznaczonych punktów w mieście. W celu uniknięcia zmagań z rzeczami, które w końcu są dla nas już zupełnie zbędne, najłatwiej oddać je w ręce specjalistów.

My starannie zadbamy o to, by trafiły w odpowiednie miejsce zgodnie z obowiązującym prawem i w poszanowaniu środowiska naturalnego.


Nasza firma zajmuje się utylizacją takich przedmiotów jak:
meble kuchenne, łazienkowe i inne;
wyposażenie gabinetów i biur;
drobny sprzęt AGD i RTV;
drobne przedmioty codziennego użytku;
części wykończeniowe domów i mieszkań – okiennice, panele, płytki.
Dla każdego, dla kogo czas jest cenną wartością, profesjonalna utylizacja mienia będzie jedną z najważniejszych usług podczas procesu przeprowadzki.
Pozbywając się dawnych przedmiotów, szybciej uzyskają Państwo komfort i spokój ducha, które pozwolą łatwiej zaaklimatyzować się w nowym lokum.
© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golden Service Poland Sp. z o.o.
We help to design & launch successful digital products! DankorDigital.com
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA