Przeprowadzki
mieszkań i domów

Kompleksowe usługi przeprowadzkowe
domów i mieszkań dla klientów indywidualnych.
Przeprowadzka do nowego, wymarzonego domu czy mieszkania to często jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Niewątpliwie, zależy nam na tym, by przebiegła ona sprawnie i bezpiecznie. W końcu przewozimy dobytek naszego życia, który gromadziliśmy przez wiele lat. Każdy element, każda pamiątka i każdy mebel jest ważny.

Właśnie dlatego nasza firma Przeprowadzki Golden kładzie tak duży nacisk na wykonanie usług przeprowadzkowych kompleksowo i z dbałością o każdy szczegół tego niełatwego zadania.

Czas pełni tutaj kluczową rolę – zapewne dla Państwa jak i dla nas ważnym jest sprawność i punktualność podczas przeprowadzki. Dążymy do tego, by zawsze być pod umówionym adresem na czas, a następnie sprawnie przygotować wyposażenie domu do przewozu.
Nasze samochody wyposażone są w zabezpieczenia, które pozwolą na przewiezienie ładunku bezpiecznie, bez zniszczeń.
Dysponujemy pasami zabezpieczającymi, linami oraz tekturowymi i piankowymi oddzielaczami.
Jeśli zajdzie taka potrzeba, nasi fachowcy pomogą również w rozłożeniu oraz złożeniu poszczególnych mebli i wyposażenia.
Demontaż przesuwanej szafy czy rozmontowanie mebli kuchennych nie będzie stanowiło żadnego problemu.
Dodatkowo, chętnie pomożemy również w organizacji zapakowanych już rzeczy osobistych – z największą dbałością określimy kolejność przenoszenia Państwa pudeł, worków i innych pakunków do samochodu. Wszystko po to, by zapewnić bezpieczeństwo i wyeliminować potencjalne straty i stłuczenia.
Ekipa Przeprowadzki Golden przeniesie cały Państwa dobytek z opuszczanego miejsca do samochodu, a następnie z samochodu do umówionego miejsca docelowego. Brak windy nie jest dla nas problemem – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w polskim budownictwie nie trudno o klatkę schodową pozbawioną nowoczesnego dźwigu.

Rzeczy niestandardowe, delikatne lub o większych wymiarach, takie jak pianina, szafy pancerne czy wyjątkowe okazy kwiatów zostaną starannie zapakowane do transportera z zastosowaniem niezbędnych środków ostrożności.
Wybierając usługi naszej firmy, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, profesjonalną pomoc i efektywność czasową podczas przeprowadzki.
© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatnosci
Golden Service Poland Sp. z o.o.
We help to design & launch successful digital products! DankorDigital.com
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA