Montaż i demontaż
wyposażenia

W zakres naszych usług wchodzi również profesjonalny montaż oraz demontaż mebli i wyposażenia.
Przeprowadzka do nowego miejsca prawie zawsze wiąże się z koniecznością przeniesienia wielu bardziej lub mniej skomplikowanych mebli i systemów przechowywania.

O ile instrukcje składania zwykle są przejrzyste i podążanie za wskazówkami w końcu doprowadzi nas do celu, to niestety rzadko kiedy przy demontażu mebli możemy się takową posiłkować. Ćwiczymy za to naszą anielską cierpliwość, siłę i sztukę organizacji, by żadnej śrubki nie pominąć, a tym bardziej nie zgubić. W ferworze przeprowadzki, kiedy na głowie mamy już wystarczająco dużo logistycznych zagwozdek i nowych wyzwań, to zadanie może nam zupełnie popsuć radość z tak ważnego życiowego przedsięwzięcia.

Wychodząc naprzeciw tym problemom, nasza firma Przeprowadzki Golden w swojej ofercie zawarła usługi montażu oraz demontażu mebli i wyposażenia. Niezależnie od tego, czy jest to szafa do zabudowy, biurowe regały czy sprzęt RTV – nasi fachowcy na pewno poradzą sobie z tym zadaniem po mistrzowsku.

Podczas demontażu, zadbamy o to, by wszystkie części Państwa wyposażenia były zgromadzone w jednym miejscu, co ułatwi późniejszy montaż. Ważne jest również szczegółowe oznaczenie elementów składowych lub sporządzenie rysunku poglądowego ze spisem części. W ten sposób, unikniemy pomyłek i nieścisłości podczas ponownego składania mebli w miejscu docelowym. Przed przewozem mebli, całość dokładnie zabezpieczamy za pomocą taśm, folii, wypełniaczy i gąbek.

Montaż mebli w nowym lokum odbywa się po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów i miejsca z klientem. Dzięki sporządzonym wcześniej notatkom, przebiega sprawnie i zorganizowanie. Wszystkie niezbędne do przeprowadzki narzędzia montażowe zapewnione są przez naszą firmę.

Należy jednak zawsze pamiętać o kilku zasadach podczas samodzielnego pakowania:
Wykorzystywane do pakowania pudła powinny mieć stabilne dno, najlepiej dodatkowo wzmocnione taśmą.
Pudła i kartony można zakupić w sklepach gospodarstwa domowego lub pozyskać z pobliskich sklepów i firm.
Jako wypełniacze pudeł, mogą nam posłużyć zmięte gazety, ulotki, ręczniki papierowe lub specjalne, gotowe wypełniacze, które można zakupić drogą online lub w sklepach specjalistycznych.
Świetną ochroną delikatnych przedmiotów są gąbki i folie bąbelkowe.
Sprzęty elektroniczne, takie jak komputery PC czy kuchenki mikrofalowe, można zabezpieczyć folią stretch.
Pudła, torby, worki i inne gotowe do przewiezienia pakunki, warto opatrzyć krótkim opisem jak np. „porcelana” lub „art. papiernicze”. Ułatwi to późniejsze rozpakowywanie oraz jest przydatną informacją, która może zabezpieczyć przedmioty przed przypadkowym zniszczeniem.
Wybierając usługi naszej firmy, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę i profesjonalną pomocpodczas przeprowadzki.
© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golden Service Poland Sp. z o.o.
We help to design & launch successful digital products! DankorDigital.com
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA