Transport
dużych gabarytów

Posiadamy rozwiązania umożliwiające transport przedmiotów o dużych i niestandardowych wymiarach.
Planując skorzystanie z usług firm transportowych, często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele mamy do przewiezienia sprzętów o niestandardowych wymiarach. Niemniej jednak, podczas przeprowadzek domów, mieszkań, a w szczególności biur i innych instytucji, zazwyczaj z takowym sprzętem mamy do czynienia.

Niestety, nie wszystkie firmy zawierają w swojej ofercie możliwość transportu dużych gabarytów. Transport przedmiotów wielkogabarytowych nie jest łatwym zadaniem, a dla osoby prywatnej, nie posiadającej odpowiedniego samochodu i sprzętu zabezpieczającego jest to wręcz zadanie nie do wykonania.

Firma Przeprowadzki Golden oferuje Państwu usługę przewozu sprzętów o dużych oraz niestandardowych gabarytach. Nasi wykwalifikowani fachowcy zostali dodatkowo przeszkoleni, aby zapewnić wysokiej jakości usługi przewozu sprzętów ponad gabarytowych.

Przeniesienie, wyniesienie oraz odpowiednie ułożenie mebli na czas podróży nie stanowi dla nich problemu. Posiadamy również specjalne przyrządy zabezpieczające oraz dostosowane do tego typu zadań samochody.

W celu odpowiedniego przygotowania się do przeprowadzki, należy szczegółowo zaplanować, które przedmioty będą przewożone do nowego lokum, a następnie ocenić, które z nich kwalifikują się jako przedmioty wielkogabarytowe. Mogą one zarówno wyróżniać się dużym rozmiarem zewnętrznym jak i ponadprzeciętną wagą. Należy też pamiętać, że cześć mebli, takich jak np. biurka czy regały, które z pozoru mogą się wydawać wyjątkowo duże, mogą zostać złożone. Po demontażu, bardzo często okazuje się, że przewóz danej rzeczy nie wymaga specjalnej usługi transportu większych gabarytów.

Niezależnie od tego, czy przeprowadzka odbywa się na terenie Krakowa i okolic, czy może do innego miasta lub kraju,
nasza firma zapewnia bezpieczny, szybki i tani przewóz sprzętów i mebli wielkogabarytowych.

© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golden Service Poland Sp. z o.o.
We help to design & launch successful digital products! DankorDigital.com
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA