Przeprowadzki
międzynarodowe

Oferujemy usługi transportowe zarówno na terenie całej Polski, jak i do pozostałych krajów Europy.
Każda przeprowadzka, niezależnie od destynacji, jest trudnym, wymagającym logistycznego rozeznania wyzwaniem. Niewątpliwie jednak wyprowadzka do nowego kraju sprawia, że musimy zmierzyć się z dodatkowymi, dotąd nieznanymi zadaniami.

Firma Przeprowadzki Golden świadczy swoje usługi nie tylko w Krakowie i okolicach, ale również poza granicami Polski. Transportujemy Państwa mienie zarówno do sąsiadujących krajów jak i dalszych zakątków Europy, jak np. Wielka Brytania.

Wykorzystujemy drogi lądowe i wodne, w zależności od dostępnych możliwości i preferencji klientów. Już po pierwszym telefonie z Państwem, rozpoczynamy przygotowanie logistyczne i prawne do przewozu mienia za granicę. Pomagamy zdobyć wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia na tę daleką podróż. Towarzyszymy radą i eksperckim podejściem od samego początku, aż do rozładunku i montażu wyposażenia w docelowej lokalizacji.

Po dotarciu na umówione miejsce startowe, rozpoczynamy załadunek Państwa mienia do samochodu, korzystając z przygotowanych wcześniej rozwiązań zabezpieczających – pasów, lin, pianek i folii.

Przenosimy zapakowane pudła, worki i torby oraz pozostałe wyposażenie domu i przygotowujemy do transportu. Dokładamy wszelkich starań, by w nadchodzącej długiej podróży żadna z powierzonych nam rzeczy nie ucierpiała.

Doskonale wiemy jaka powinna być prawidłowa kolejność załadunku, by rzeczy osobiste oraz meble były bezpieczne przez całą drogę, bez względu na warunki atmosferyczne i obraną trasę. Nasze samochody transportowe przygotowane są również do przewozu ładunku o nietypowym kształcie lub większych rozmiarach, jak na przykład pianina, fortepiany, czy królewskie łóżka. Zapewniamy też bezpieczny przewóz antyków, dzieł sztuki czy instrumentów.

Po dotarciu na miejsce, cały załadunek jest skrupulatnie przenoszony do nowej lokalizacji i w sposób zorganizowany wykładany na miejscu. Z chęcią pomagamy w ponownym montażu mebli i innych części wyposażenia. Nie muszą się też Państwo kłopotać utylizacją materiałów zabezpieczających, kartonów, pudeł i ochraniaczy – zabierzemy je ze sobą.

Firma Golden Przeprowadzki to doskonały wybór,
jeśli chcą Państwo bezstresowo i komfortowo przeprowadzić się do nowego miasta i kraju.
© 2020 Właścicielem serwisu PrzeprowadzkiGolden.pl
jest firma Golden Service Poland Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Golden Service Poland Sp. z o.o.
Golden Service Poland Sp. z o.o.,
ul. Gęsia 8, 31-535 Kraków.

E-mail: przeprowadzkigolden@gmail.com
Telefon: +48 882 700 344
NASZA OFERTA